Znajdź i kup zdjęcia, których szukasz.

W jednej z wielu kategorii: pejzaż, lotnicze, przyrodnicze, architektura, przemysł, reportaż i inne.

2013-09-01 Okazuje się, że fotografie mogą być doskonałą ozdobą biur, hoteli czy sal konferencyjnych. Na taki krok zdecydowała się Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Olsztynie. Zdjęcia starannie dobrałem do klimatu pomieszczeń, powiększyłem i oprawiłem w ramy, dostarczając gotowe prace do klienta. Ostateczny efekt jest znakomity i co ważne, każdy obraz cechuje oryginalność i niepowtarzalność.
2013-03-10 NASZE ZDJĘCIA NA ONECIE. W dzisiejszym, medialnym świecie coraz więcej informacji dostarcza nam internet. Tym samym nasze zdjęcia pojawiają się nie tylko w wydawnictwach drukowanych, ale także w internetowych wydaniach różnych magazynów i portali. Bardzo często gościmy w na stronach portalu Onet. Dzisiaj, na głównej stronie opublikowane zostały nasze, lotnicze fotografie ukazujące Barczewo z lotu ptaka.
15-11-2011 NASZE ZDJĘCIA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM Jesteśmy współautorami wystawy prezentowanej w głównym gmachu siedziby Parlamentu Europejskiego. Fotografie można oglądać w 3D. Jak określił przewodniczący europarlamentu Jerzy Buzek - fotografie są genialne. Wystawa jest kontynuacją akcji poświęconej promocji Mazur do 7 Nowych Cudów Natury. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu.
01-11-2011 NASZE ZDJĘCIA W POLSKIM PARLAMENCIE Jest nam niezmiernie miło, że znane osoby świata polityki, kultury oraz entuzjaści Warmii i Mazur promują region do miana 7 Nowych Cudów Natury. Na tle naszych zdjęć trzej prezydenci RP zachęcają do głosowania. Największe media krajowe takie jak TVP I, TVP Polonia TVN 24, Polskie Radio PR I i III, Radio Zet i inne media intensywnie uczestniczą w akcji wykorzystując m.in. nasze fotografie.
01-12-2010. Rozkładówka w miesieczniku fotograficznym "Foto" z naszym zdjęciem.
05-11-2010. Album "Mazury Cud Natury". Urząd Marszałkowski województwa warmińsko - mazurskiego wydał autorski album ze zdjęciami Wojciecha Wójcika.
10-10-2010. Nasze zdjęcia na bilbordach w Olsztynie.
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego promując Wielkie Jeziora Mazurskie skorzystał z naszych zasobów fotograficznych. Zdjęcia reklamują przepiękny obszar jezior, które pretendują do miana 7 Cudu Natury.
Projektem, jaki realizowalismy w I półroczu 2009 r. było wykonanie kompleksowych zdjęć do albumu wydawanego przez jedną z lidzbarskich spółdzielni mieszkaniowych. Wykonalismy szereg zdjęć począwszy od reportażu poprzez klasyczne ujecia osiedli i wizerunku miasta, a skończywszy na fotografii lotniczej. Ciekawostką jest zastosowanie techniki fotograficznej o szerokiej rozpiętosci tonalnej tzw. HDR (high dynamic range) , która w połączeniu z panoramą dała przepiękne, rozległe i nasycone obrazy.
Nasze fotografie powiększone do 12 metrów ( ! ) wykorzystano na tegorocznych, Olsztyńskich Juwenaliach. Widok Kortowa - miasteczka studenckiego z lotu ptaka, prezentowany był przez kolejne dni tej imprezy. Jest to nasza pierwsza publikacja prezentowana w tak wielkim powiększeniu i trzeba przyznać, że robi też wielkie wrażenie.